Kalendarz
luty 2023
P W Ś C P S N
« paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
Najnowsze wpisy
SALUTARIS | O nas - Kancelaria Odszkodowawcza
Profesjonalna, skuteczna, szybka pomoc w dochodzeniu odszkodowań, kompleksowa obsługa prawna. Gwarantujemy odpowiednią reprezentację na sali sądowej, dzięki której mogą Państwo być spokojni o pomyślne rozstrzygnięcie sporu.
Profesjonalizm, Kompleksowość, Indywidualne podejście, Równorzędność, Sumienność, WYPADKÓW ROLNICZYCH, WYPADKÓW PRZY PRACY, ŚMIERCI OSOBY BLISKIEJ, BŁĘDÓW LEKARSKICH, WYPADKÓW KOMUNIKACYJNYCH, POŚLIZGNIĘĆ I UPADKÓW W MIEJSCACH PUBLICZNYCH, Sopot, gdańsk, gdansk, kancelaria, zadośćuczynienia, odszkodowaniami, odszkodowania, odszkodowania komunikacyjne, odszkodowanie po wypadku, odszkodowanie, odszkodowanie za wypadek, odszkodowania powypadkowe, szkody komunikacyjne odszkodowania doradztwo, odszkodowania po wypadku, dochodzenie odszkodowania, odszkodowanie z oc, wypadek w pracy odszkodowanie, pomoc w uzyskaniu odszkodowania, odszkodowania oc,
16491
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16491,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

O nas

SALUTARIS

Gwarantujemy odpowiednią reprezentację na sali sądowej,

dzięki której mogą Państwo być spokojni

o pomyślne rozstrzygnięcie sporu.

Salutaris Sp. z o. o. już blisko 7 lat troszczy się o interesy osób poszkodowanych. W ich imieniu zajmuje się prowadzeniem likwidacji szkód osobowych zarówno polubownie, jak i na etapie postępowania sądowego.
Naszym założeniem jest indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie obsługi do Państwa potrzeb, zaś głównym celem zapewnienie profesjonalnej pomocy prawnej i usług na najwyższym poziomie. Prawdziwym wyzwaniem jest działanie szybsze, dokładniejsze i tańsze w porównaniu do szerokiej konkurencji – nam się to udaje!

Sprawy prowadzone są przez wykwalifikowanych prawników oraz aplikantów adwokackich, którzy nieustannie podwyższają swoje umiejętności oraz pogłębiają wiedzę, aby obsługiwać Państwa na możliwie najwyższym poziomie.

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi kancelariami adwokackimi zatrudniającymi specjalistów w kwestii dochodzenia odszkodowań z tytułu szkód osobowych i rzeczowych od Towarzystw Ubezpieczeń.

Profesionalizm0%
Zadowolonych klientów0%
spraw w postępowaniach karnych 0%

Dlaczego Salutaris?

Specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych

Profesjonalizm

Od samego początku sprawy negocjacje z Ubezpieczycielem prowadzą w Państwa imieniu prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań. Ich zaangażowanie przekłada się na szybkość działania i najlepsze efekty.

Skuteczność

Przejmiemy i dokończymy sprawę obsługiwaną wcześniej przez inną firmę lub kancelarię odszkodowawczą, uzyskując wyższą kwotę odszkodowania. Na naszą skuteczność składają się setki przeprowadzonych postępowań oraz zadowolenie klientów.

Kompleksowość

Prowadzimy całość postępowania. Gwarantujemy bezpłatną reprezentację w sądzie przez profesjonalnego pełnomocnika, co stanowi często najwyższy koszt dla Poszkodowanych walczących o swoje prawa. Nie szukaj, nasi prawnicy czekają na miejscu.

Indywidualne podejście

Klientom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej pomożemy w uzyskaniu zwolnienia z kosztów sądowych, w tym opłaty od pozwu czy zaliczek na opinię biegłego. Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego może zawsze liczyć na pomoc.

Równorzędność

Jesteśmy dostępni dla każdego. Nie ma spraw gorszych czy lepszych, mniej czy bardziej opłacalnych. Z takim samym zaangażowaniem walczymy o każdą kwotę przysługującą naszym Klientom. Jeżeli czujesz się poszkodowany, pomożemy.

Sumienność

Rozwiążemy poboczne kwestie związane z wypadkiem wskazując odpowiedni sposób załatwienia spraw karnych czy spadkowych przy pomocy współpracujących z nami kancelarii adwokackich. Nasza praca nie kończy się wraz z uzyskaniem odszkodowania.