Kalendarz
Listopad 2018
P W Ś C P S N
« paź
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Najnowsze wpisy
SALUTARIS | Kariera - Kancelaria Odszkodowawcza. Specjalista ds. odszkodowań – Agent, Telemarketer kreatywny – Researcher
Dołącz do grona profesjonalistów i osiągaj wyniki na miarę Twoich możliwości! Specjalista ds. odszkodowań – Agent, Telemarketer kreatywny – Researcher
Specjalista odszkodowań, Agent, Telemarketer kreatywny, Researcher, kancelaria, zadośćuczynienia, odszkodowaniami, odszkodowania, odszkodowania komunikacyjne, odszkodowanie po wypadku, odszkodowanie, odszkodowanie za wypadek, odszkodowania powypadkowe, szkody komunikacyjne odszkodowania doradztwo, odszkodowania po wypadku, dochodzenie odszkodowania, odszkodowanie z oc, wypadek w pracy odszkodowanie,
16559
page,page-id-16559,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

Kariera

Oferujemy pracę na stanowiskach:

Dołącz do grona profesjonalistów i osiągaj wyniki na miarę Twoich możliwości!

Specjalista ds. odszkodowań – Agent

Region: Cała Polska

Wymagania:

  • odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i inicjatywy,
  • posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z ludźmi,
  • potrafisz identyfikować potrzeby Klientów i chcesz pomagać poszkodowanym,
  • cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę,
  • posiadasz własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu,
  • posiadasz dostęp do internetu i umiejętność korzystania z komputera, a może chcesz również utworzyć i własna strukturę agentów,
  • wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju.

Dołącz do grona profesjonalistów i z nami osiągaj wyniki na miarę Twoich możliwości.

Opis stanowiska:

Do zadań specjalistów ds. odszkodowań należy:

samodzielne wyszukanie osób poszkodowanych, którym Salutaris Sp. z o. o. może udzielić pomocy w kwestii roszczenia odszkodowania przed Towarzystwem Ubezpieczeń lub przed innymi podmiotami, przedstawienie Spółki oraz jej usług osobom poszkodowanym, podpisanie z poszkodowanymi umowy o dochodzenie roszczeń. Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności, współpracownicy przekazują dokumentację do Spółki, gdzie prowadzenie czynności mających na celu uzyskanie należytego odszkodowania przejmują doświadczeni prawnicy.

Oferujemy:

  • współpracę opartą na umowie agencyjnej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub współpracę opartą na umowie o dzieło,
  • bardzo dobre warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie prowizyjne, nadprowizję z tytułu spraw składanych przez agentów z utworzonej struktury,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery,
  • zdobycie branżowej wiedzy poprzez bezpłatne szkolenia,
  • pomoc merytoryczną i organizacyjną naszych prawników (w ramach konsultacji) w czasie współpracy przy kontaktach z Klientami,
  • dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego programu zawierającego aktualny stan spraw,
  • współpracę pod szyldem znanej i cieszącej się dobra opinia firmy odszkodowawczej,
  • pracę, która przynosi zadowolenie nie tylko finansowe
  • szeroki dostęp do rynku,

Zajmujemy się:

  • odszkodowaniami za wypadki komunikacyjne,
  • odszkodowaniami za wypadki przy pracy,
  • odszkodowaniami za błędy w sztuce medycznej,
  • reprezentowaniem naszych Klientów w sądzie.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do kwestii prawnych uzyskiwane przez nas odszkodowania są bardzo wysokie, co przekłada się na wysokie kwoty wynagrodzeń naszych współpracowników (prowizja od wynagrodzenia Spółki za uzyskane odszkodowanie).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kontakt@salutarispolska.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926)

Telemarketer kreatywny – Researcher

Wymagania:

  • samodzielne wyszukiwanie informacji w mediach i internecie o wypadkach,
  • weryfikacja zdobytych danych,
  • pierwszy kontakt z potencjalnym klientem.
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z innymi,
  • zaangażowanie w podejmowane działania, entuzjazm,
  • umiejętność planowania i elastycznej organizacji pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • współpracę pod szyldem znanej i cieszącej się dobrą opinią firmy odszkodowawczej.

Zajmujemy się :

  • reprezentowaniem naszych klientów w sądzie.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku, prosimy o przesłanie wiadomości wpisując w tytule „Researcher” + nazwa miasta, w którym chcieliby Państwo pracować wraz z CV na adres: w.borek@salutarispolska.pl.